Czarno - srebrna torba A4 na ramię, do przewieszenia

JS5018 BLACK

Nowy produkt

Torba czarno - srebrna o wymiarach 36 x 30 cm - mieszczący format A4 model do noszenia na ramieniu, w ręku jako shopper albo w przewieszeniu - po dopięciu paska długiego regulowanego (w komplecie z torbą). Efektowna srebrna aplikacja z przodu. Niezwykle modne zestawienie kolorów. Wewnątrz torby przegroda dzieląca przestrzeń na połowy (4 kieszenie w środku). Srebrne detale metalowe.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Opis

Czarna torba ze srebrną aplikacją z przodu: przód składa się z dwóch połączonych ze sobą warstw skóry ekologicznej. Górna warstwa jest czarna, dolna srebrna. W górnej czarnej warstwie skóry wykonano poprzez wycięcie efektowny wzór - dzięki temu widoczna stała się dolna srebrna warstwa - na krawędziach perforacji poprowadzono wzmacniające ściegi, dzięki temu warstwy nie przesuwają się względem siebie. Uzyskano niezwykle efektowny, nietuzinkowy design w zawsze modnym zestawieniu kolorów.

Z tyłu zewnętrzna zamykana kieszeń, wnętrze z 4 kieszeniami, w tym osobne na smartfon/telefon, dwie kieszenie zamykane zamkami błyskawicznymi. Ozdobny odpinany wisiorek z przodu.

Wymiary

Szerokość 36 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 15 cm
Ilość uchwytów 2 x 45 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor czarny / srebrny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane