Czarna duża prostokątna torba miejska z dwoma kieszeniami

ABK18-BLACK

Nowy produkt

Nowoczesny model czarnej, pojemnej miejskiej torby damskiej w modnym stylu: shopper ze średniej długości uchwytami (można zawiesić torbę na ramieniu) z charakterystycznymi kieszeniami z klapami zamykanymi zatrzaskami magnetycznymi z przodu. Regularne kształty oraz wymiary 35x40 cm umożliwiają schowanie wewnątrz dużych przedmiotów: laptop, segregator, teczka A4. Wysokiej jakości skóra ekologiczna

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,00 zł

-50,00 zł

189,00 zł

Opis

Oto model z nowej kolekcji - torba miejska, która z powodzeniem może stanowić alternatywę dla pojemnej i eleganckiej damskiej teczki. Ten nowoczesny model dzięki walorom praktycznym oraz stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami spełni oczekiwania aktywnej, poszukującej funkcjonalnej, ale eleganckiej torby damskiej. Z przodu dwie charakterystyczne kieszenie z klapami. Model zamyka się szczelnie zamkiem błyskawicznym, wnętrze wykończono tkaniną - mamy do dyspozycji w środku 3 kieszenie: jedna zamykana, dwie bez zamknięcia.

Do środka zmieścimy bez problemu przedmioty A4 i większe. Model nosić można na ramieniu (długość uchwytów jest wystarczająca - każdy ma 50 cm). Produkt wykonano z wysokogatunkowej skóry ekologicznej.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 40 cm
Szerokość dna 13 cm
Ilość / długość rączek 2x 50 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarna
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane