Czarna torebka z futrzaną klapą

CRLF-Black

Nowy produkt

Torebka produkcji polskiej - czarna listonoszka średniej wielkości (wymiary 26x28 cm) z futrzaną, efektowną klapą. Pasek z regulacją długości - do przewieszenia albo noszenia na ramieniu. Pod klapą zamykana suwakiem kieszeń zewnętrzna oraz główne zamknięcie torby - zamkiem błyskawicznym. Wnętrze z czarnej tkaniny z kieszenią na telefon oraz zamykaną na drobiazgi.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Czarne torebki
Małe i średnie torebki damskie

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

119,00 zł

-30,00 zł

149,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Torebka w kolorze czarnym - produkt polski z najnowszego katalogu. Wykorzystanie syntetycznego futerka na powierzchni klapy jest charakterystycznym elementem tej propozycji. Model prezentuje się niezwykle efektownie, torebka będzie pasować no modnych aktualnie kurtek czy płaszczy z futerkowymi dodatkami. Kolor czarny łączy się doskonale z naprzeróżniejszymi kolorami.

Detale metalowe mają kolor srebrny: prostokątny emblemat z przodu, klamry i karabinki. Pasek odpinany i regulowany w szerokim zakresie - dopasujemy go do ulubionego stylu noszenia (na ramieniu czy w przewieszeniu - mamy tutaj dowolność) i wzrostu. Torebka jest lekka, pojemna, ale zgrabna. Wykonano ją z wysokiej jakości ekologicznej skóry oraz syntetycznego futra.

Wymiary

Szerokość 26 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 14 cm
Długość paska 135 cm (płynna regulacja długości)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane