Czarna torebka trójfunkcyjna: plecak damski, listonoszka, worek

TPL 01 Black

Nowy produkt

Czarny plecak - torebka damska trójfunkcyjna, wymiary 35x35 cm (mieści A4). Złote detale metalowe: klamry, ozdobna sprzączka przy klapce kieszeni z przodu (klapka dopinana zatrzaskiem magnetycznym). Dzięki systemowi pasków i klamr model można przekształcić w wygodny w noszeniu i praktyczny damski plecak - idealny na letnie urlopowe wycieczki! Super promocyjna cena.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Torby szkolne i młodzieżowe
Worki
Plecaki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł

-30,00 zł

129,00 zł

Opis

Czarna torebka A4: plecak, worek, listonoszka w jednym. Model można dowolnie przekształcać dzięki zastosowanemu systemowi pasków i sprzączek - paski można spiąć w jeden długi i nosić torebkę jak listonoszkę lub stworzyć z niej wygodny, elegancki i praktyczny damski plecak. Uniwersalny i modny kolor czarny doskonale komponuje się ze złotymi detalami metalowymi. Dwie kieszonki zewnętrzne: z przodu z klapką, z tyłu z pionowym suwakiem. Wnętrze wykończone czarną tkaniną.

Specjalna promocyjna cena na 10-lecie sklepu internetowego Torebki-Damskie.eu W ofercie mamy też podobny model produkcji polskiej wykonany ze skóry naturalnej - można je zobaczyć poniżej.

Wymiary

Szerokość 35cm
Wysokość 35cm
Szerokość dna 12cm
Ilość uchwytów 2 x 75 cm (uchwyty, pasek na ramię lub szelki plecaka).
Długość paska maksymalnie 150cm (paski można spiąć w jeden długi)
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane