Czarna torebka z elementami jasnobrązowymi - worek średniej wielkości

9179 Czarno-Brązowa

Nowy produkt

Czarna torebka damska z metalowymi srebrnymi elementami oraz jasnobrązowymi detalami na bokach i przy pasku wzbogacającymi design tego popularnego i bardzo funkcjonalnego modelu. Wymiary to 35x28 cm. Na obu bokach są kieszenie zewnętrzne zamykane suwakami. Dwa paski - do ręki i na ramię oraz do przewieszenia (dopinany, maksymalna długość 120 cm - w komplecie).

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Czarne torebki
Torby Shopper
Worki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

-20,00 zł

99,00 zł

Opis

Model w kolorystyce i fasonie, który będzie sprawdzał się w każdej sytuacji i pasował do różnych stylizacji. Torebka ma zawsze modny i pasujący do wszystkiego kolor czarny. Jest wyposażona w dwa paski - podstawowy średniej długości, na którym zawiesić można torebkę pod pachą na ramieniu lub nosić ją w ręku. Oprócz niego w komplecie jest pasek długi, dopinany, do przewieszenia/noszenia torebki jako listonoszkę. Trzy kieszenie zewnętrzne: z tyłu oraz dwie na bokach - po jednej z każdej strony. Boczne ozdobiono przy suwakach jasnobrązowymi elementami.

Torba ma idealną wielkość - jest nie za duża i nie za mała - jak określają to Panie wybierające ten produkt - w sam raz. Wnętrze ma przegrodę, która jest równocześnie jedną z 4 kieszeni dostępnych w środku. Osobne dwie przewidzano do schowania np. smartfona.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość / długość rączek 1 x 40 cm
Długość paska 120 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 3
Ilość wewnętrznych kieszeni 4
Kolor czarny
Surowiec skóra ekologiczna

Produkty powiązane