Skórzana torba na ramię czarna, ukośny suwak z przodu

ITA420 BLACK

Nowy produkt

Nowy model pojemnej torby - wymiary 38x30 cm - kolor czarny. Wykonana we Włoszech, w całości z naturalnej skóry licowej. Z przodu kieszenie - jedna z nich zamykana suwakiem, druga na zatrzask magnetyczny. Ich asymetryczne ułożenie to najbardziej wyróżniający ten model element. Paski dwa, średnia długość, wystarcza aby zawiesić torebkę na ramieniu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Torebki damskie skórzane
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

259,00 zł

-40,00 zł

299,00 zł

Opis

Funkcjonalna i stylowa za razem oryginalna torba damska produkcji włoskiej. Całość wykonana została z czarnej, gładkiej skóry naturalnej. Metalowe detale, suwaki mają kolor srebrny. Paski ozdobione klamrami przy mocowaniu. Dno jest płaskie, grube i sztywne, przygotowane do stawiania - umocowano do nich stopki metalowe. Model ma wewnątrz przegrodę - łącznie 3 kieszenie w środku i 2 na zewnątrz. Torebkę zamykamy u góry zamkiem błyskawicznym.

Torebka ma kształt odwróconego trapezu, na dole jest węższa niż u góry - to ułatwia dostęp do wnętrza i wkładanie oraz wyjmowanie przedmiotów. Górna krawędź torby ma wcięcie. Model prezentuje się niezwykle efektownie.

Wymiary

Szerokość 38 cm
Wysokość 30 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość / długość rączek 2 x 58 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane