Praktyczna i stylowa czarna skórzana torebka damska

PL017 Black

Nowy produkt

Funkcjonalny model damskiej torby do noszenia za uchwyt, na ramieniu lub do przewieszenia na długim pasku, kolor czarny. Wymiary 39x30cm. Z przodu pionowo, równolegle do bocznych krawędzi, biegną ozdobne ściegi. Produkt wykonany w całości z wytrzymałej, odpornej na wycieranie czarnej skóry naturalnej. Długość uchwytu jak i długiego dopinanego paska można regulować. Srebrne elementy metalowe.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Czarne torebki
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Czas realizacji do 7 dni

129,00 zł

-30,00 zł

159,00 zł

Opis

Model produkcji polskiej. Z tyłu znajduje się zamykana kieszeń zewnętrzna. Środek wykończony podszewką, duża kieszeń na telefon zmieści nowoczesnego smartfona. Kieszeń zamykana na drobne przedmioty czy dokumenty. Ważną cechą tego produktu jest możliwość całkowitego odpięcia uchwytu i zastąpienie go długim paskiem. Oczywiście można równocześnie korzystać zarówno ze standardowego paska jak i dopinanego, dostarczonego w komplecie, służącego do przewieszenia przez ramię.

Zawsze sprawdzający się kolor czarny jak i ponadczasowy wzór tego modelu sprawiają iż jest to dobra na każdą okazję torebka damska. Skóra, z której ją wykonano, nie poddaje się działaniu czynników zewnętrznych (wilgoć, deszcz), nie wyciera się, jest bardzo wytrzymała.

Wymiary

Szerokość 39cm
Wysokość 30cm
Szerokość dna 15cm
Ilość uchwytów 1 x 46 cm (możliwość skracania/wydłużania lub całkowitego odpięcia)
Długość paska 115 cm (regulacja)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane