Czarna duża torba skórzana - model Bettina

ITA210 Black

Nowy produkt

Model w modnym kształcie trapezu o wymiarach 40x28 cm, wykonana ze sztywnej skóry naturalnej pojemna torba z dwoma uchwytami na ramię w kolorze czarnym. Z przodu kieszeń zamykana na zatrzask magnetyczny, z tyłu na suwak. Uchwyty solidnie umocowane na całej wysokości torby - stanowią integralny element stylistyczny, nadają całości wyrazistego charakteru. Z przodu odciśnięte logo Vera Pelle.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Torby Shopper
Torebki damskie skórzane
Teczki i aktówki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

239,00 zł

-40,00 zł

279,00 zł

Opis

Oto propozycja dla kobiet poszukujących eleganckiej, ale dużej torby wykonanej z najlepszych surowców. Model Bettina jest bowiem połączeniem funkcjonalności i stylu: to pojemna torba typu miejskiego mieszcząca format A4 z przegrodą wewnętrzną na średniej długości uchwytach umożliwiających zawieszenie jej na ramieniu. Może spełniać rolę praktycznej teczki do noszenia dokumentów, segregatorów czy laptopa. Kolor czarny, metalowe elementy srebrne (suwaki, nity do stawiania).

Torebka jest sztywna, można ją stawiać, nie odkształca się i trzyma fason nawet, gdy nie jest wypełniona. Wystarczająca ilość miejsca do schowania drobiazgów: dwie kieszenie na zewnątrz i 3 wewnętrzne.

Wymiary

Szerokość 40 cm
Wysokość 28 cm
Szerokość dna 14 cm
Ilość / długość rączek 2 x 52 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor czarny
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane