Brązowa owalna duża torba ze skóry - odcień kasztanowy

PL011 Brazowa

Nowy produkt

Duży model torby o wyróżniającym ją owalnym kształcie. Wymiary 40x34 cm. Mieści A4. Brązowa licowa naturalna skóra. Produkt polski w atrakcyjnej cenie! Wytrzymała, nie wycierająca się, odporna na warunki atmosferyczne skóra w pięknym głębokim ocieniu brązu komponującym się ze wszystkimi kolorami. Miejski shopper z możliwością noszenia na ramieniu lub w przewieszeniu.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Brązowe torebki
Torby Shopper
Torebki damskie skórzane

Więcej szczegółów

Czas realizacji do 7 dni

129,00 zł

-30,00 zł

159,00 zł

Opis

Długość uchwytów i paska można regulować co pozwoli dopasować je do ulubionego stylu noszenia. Dopinany pasek do przewieszenia jak listonoszkę jest w komplecie z torbą. Dodatkowym stylistycznym akcentem są ładnie poprowadzone, równe ściegi wykonane wyróżniającą się, jasną nicią - podkreśla to kształty torby.

Sprzączki, klamry, karabinki, czyli komponenty metalowe zastosowane tutaj mają kolor srebrny. Zamknięcie na zamek błyskawiczny. Środek został wykończony tkaniną miłą w dotyku, przedzielono go przegrodą, która jest też równocześnie pakowną kieszenią (razem są trzy wewnętrzne). Produkt starannie wykonany z najlepszych surowców.

Wymiary

Szerokość 40 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 10 cm
Ilość uchwytów 2 x 55 cm (możliwość regulowania)
Długość paska 120 cm (regulowany)
Ilość wewnętrznych kieszeni 3
Kolor brąz - kasztanowy
Surowiec skóra naturalna