Duża torba, kolor beż / Khaki

6818#KHAKI

Nowy produkt

Bardzo duża torba w modnym kolorze Khaki - jest to barwa z pogranicza jasnego brązu i beżu. Ozdobna metalowa listwa i brelok. Mieści format A4. Szerokie dno.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Brązowe torebki
Beżowe torebki
Torby Shopper
Torebki Khaki

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89,00 zł

-20,00 zł

109,00 zł

Opis

Sztywna, wykonana z grubej skóry ekologicznej torba typu miejskiego w jednym z najbardziej popularnych kolorów. Jest to barwa z tzw. odcieni militarnych, wywodzących się od koloru Khaki. Opisywana tutaj odmiana torby jest w kolorze zbliżonym do jasnego brązu / beżu. Ta barwa idealnie komponuje się z aktualnie modnymi innymi dodatkami i częsciami garderoby.

Torba posiada charakterystyczny kształt odwróconego trapezu. Od góry dodatkowo usztywniona metalowym elementem ozdobnym w formie wąskiej listwy w kolorze grafitowym. Dwa uchwyty o długości pozwalającej założyć torbę na ramię. Pomocny może być również dołączony dopinany pasek do przewieszenia. Oprócz wymienionych elementem ozdobnym jest również prostokątna, metalowa blacha z przodu w formie breloka.

Z tyłu kieszeń na zamek błyskawiczny. Na zdjęciach świetnie widać bardzo dokładne, szczelne zamknięcie torby - nie grozi więc zalanie zawartości torby podczas opadów atmosferycznych. Kolejną zaletą tego modelu, oprócz designu, wykonania i użytych materiałów, jest ilość miejsca w środku. Szerokie dno pozwala torbę postawić, natomiast do środka mieścimy bardzo wiele przedmiotów o formacie nawet przewyższającym A4. Dużo kieszeni w środku (aż 5), z czego dwie są zamykane na zamek błyskawiczny.