Duża brązowa skórzana torba damska - worek, duża listonoszka

PL025 Ciemny Brąz

Nowy produkt

Torba damska na ramię o wymiarach 42x38 cm. Pojemna listonoszka (dopinany długi pasek do przewieszenia), uchwyt do ręki średniej długości. Ciemny, niejednolity (cieniowany) odcień koloru brązowego - uzyskany efekt to jeden z walorów estetycznych tego modelu wykonanego w całości z licowej wytrzymałej skóry naturalnej. Zamykana na suwak od góry, mieści A4.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Brązowe torebki
Worki

Więcej szczegółów

Czas realizacji do 7 dni

129,00 zł

-20,00 zł

149,00 zł

Opis

Solidnie wykonany uchwyt pozwoli nosić w tej brązowej skórzanej eleganckiej torbie damskiej nawet ciężkie przedmioty - to pozwoli wykorzystać w całości dużą pojemność tego praktycznego modelu. Zewnętrzna kieszeń z tyłu zamykana jest suwakiem. Wnętrze z dwoma kieszeniami - na smartfona, zamykana na portfel, klucze, dokumenty i inne drobiazgi. Regulowanej długości pasek dopinamy do torby wygodnymi w użyciu karabinkami. Model ma regularne kształty (jest niemal kwadratowa), z przodu ozdobą jest równy, bardzo dokładnie wykonany ścieg biegnący pionowo łączący dwie części skóry licowej. Metalowe elementy mają kolor srebrny.

Godna polecenia, tania i uniwersalna ciemnobrązwa skórzana torba damska do noszenia w dowolny sposób (na ramieniu, w ręku, na długim pasku przewieszoną na ukos, w zgięciu łokcia na uchwycie itd. Odporna na czynniki atmosferyczne, wilgoć, zabrudzenia.

Wymiary

Szerokość 42 cm
Wysokość 38 cm
Szerokość dna 12 c,
Ilość uchwytów 1 x 42 cm (na ramię, do ręki)
Długość paska 120 cm (regulacja płynna)
Ilość zewnętrznych kieszeni 1 (zamykana suwakiem)
Ilość wewnętrznych kieszeni 2 (w tym duża na telefon - smartfon)
Kolor ciemny brąz cieniowany
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane