Brązowa torba i plecak damski skórzany w jednym 2 w 1

PL016 Brąz

Nowy produkt

Wielofunkcyjna torebka wykonana z licowej skóry naturalnej - kolor brąz przypalany. Dzięki zmyślnemu systemowi pasków model ten można nosić na ramieniu, w przewieszeniu jak listonoszkę a nawet służyć może za wygodny w noszeniu plecak. Mieści format A4: wymiary to 35 x 35 cm. Z przodu naszyto kieszonkę z zatrzaskiem magnetycznym, z tyłu druga kieszeń zamykana na suwak. Metalowe elementy są srebrne.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Torebki Listonoszki Raportówki
Duże miejskie
Brązowe torebki
Torebki damskie skórzane
Worki
Plecaki damskie

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

149,00 zł

-50,00 zł

199,00 zł

Realizacja zamówienia w 24 godziny Koszt przesyłki

Opis

Ten pomysłowy plecak skórzany i torebka w jednym to propozycja dla wszystkich poszukujących wysokiej jakości praktycznej torebki wykonanej z trwałego surowca, jakim jest skóra naturalna. Dzięki jej zastosowaniu w opisywanym modelu nosić można ciężkie przedmioty. To produkt polski z licowej skóry, która nie poddaje się zużyciu, łatwo ją pielęgnować, nie brudzi się. Paski można spiąć z sobą tworząc jeden długi regulowany do noszenia na ukos (jak listonoszkę). Na zdjęciach widać podstawową długość - jest ona wystarczająca do tego, aby nosić torebkę na ramieniu pod pachą lub za uchwyt w ręku. Jeden ruch wystarczy do tego, by przekształcić tą torebkę w plecak.

Wnętrze torby wykończono tkanią, ma jedną kieszeń zamykaną i drugą na smartfona (zmieści się w niej nawet duży, nowoczesny telefon). Godna polecenia stylowa torebka na lata.

Wymiary

Szerokość 35 cm
Wysokość 35 cm
Szerokość dna 10 cm
Ilość / długość rączek 2 x 44 cm
Długość paska 120 cm (maksymalnie, regulacja)
Ilość zewnętrznych kieszeni 2
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor brąz przypalany
Surowiec skóra naturalna

Produkty powiązane