Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Wiosna 2017 – torebki z nowej kolekcji

Odwiedzające nasz sklep codziennie Klientki zauważyły pewnie, że od początku roku 2017 codziennie w naszym katalogu pojawia się po kilka nowych modeli. Mamy już kilkadziesiąt modeli torebek z kolekcji wiosna 2017. Katalog stale się poszerza, dlatego warto każdego dnia wejść pod adres http://torebki-damskie.eu/nowosci aby sprawdzić najnowsze trendy wśród światowych projektantów torebek damskich.

Biało - błękitna torebka ze złotymi łańcuszkami
Piękna torebka do noszenia w przewieszeniu biało-niebiesko-błękitna na wiosnę i lato

Jak zatem przedstawiają się koncepcje przygotowane na wiosnę 2017 roku? Jeśli chodzi o kolorystykę to oprócz kanonu, czyli odcieni szarości, koloru czarnego, różnych czerwieni nadal modny jest kolor srebrny, metaliczne refleksy, zmatowione powierzchnie. W kolorystyce torebek zatem nie zmienia się wiele – w tej kwestii jest pełna dowolność: szeroka gama odcieni koloru beżowego, ecru, kolor biały, różne odcienie brązów – wszystko według gustu i upodobań. Tylko w sklepie internetowym Torebki-Damskie.eu znaleźć można wszystkie dostępne na rynku kolory torebek damskich.

Duża beżowa torba na ramię produkcji polskiej
Modny duży worek na ramię i do noszenia w przewieszeniu produkcji polskiej

Co nowego w kwestii fasonów torebek? Modne jest łączenie skóry o różnych fakturach: gładkich, lakierowanych, fakturowanych o teksturze saffiano lub skóry węża czy krokodyla. Połączenia takie wyglądają niezwykle efektownie i wzbogacają modne aktualnie proste formy różnorodnych kuferków, teczek czy kopertówek. Projektanci z upodobaniem w nowych modelach torebek łączą ze sobą cechy różnych rodzajów torebek właśnie: każdy z modeli można połączyć praktycznie z każdym rodzajem stylizacji – ograniczeniem jest tutaj tylko nasza wyobraźnia.

Nowe modele listonoszek w ofercie http://torebki-damskie.eu/5-listonoszki-raportowki
W ofercie kilkadziesiąt nowych modeli listonoszek we wszystkich kolorach

Skorzystaj z menu aby przejść do sklepu internetowego i przejrzeć konkretne modele. Aktualnie w ofercie ponad 300 pozycji we wszystkich możliwych kolorach i fasonach. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *