Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Torebki 2017 – nowa kolekcja

Prezentujemy wybrane modele z kolekcji 2017. Aktualnie w sklepie internetowym Torebki-Damskie.eu dostępnych jest już kilkadziesiąt najnowszych modeli. Wśród nich mamy zarówno propozycje dla Pań szukających naturalnych surowców, czyli skóry licowej oraz licowanej. Nie zabrakło tanich torebek na każdą kieszeń – w naszej ofercie znajdziecie największy wybór modeli o bardzo korzystnym stosunku ceny do ich wysokiej jakości. Przejdźmy zatem do prezentacji kilku spośród kilkuset aktualnie dostępnych w naszym sklepie internetowym modeli.

Bieżący rok jest już 15 rokiem funkcjonowania sklepu internetowego Torebki-Damskie.eu!

Już kilkadziesiąt różnych modeli polskich producentów torebek na 2017 rok w dziale nowości naszego sklepu . Są to torebki w stylu vintage. Spodobają się zarówno Paniom szukającym czegoś klasycznego jak i tym, które są na bieżąco w aktualnie panujących trendach – jak wiadomo vintage jest hitem ostatnich sezonów.

Polskie torebki damskie w klasycznym stylu vintage z kolekcji sklepu internetowego http://torebki-damskie.eu
Modele w stylu klasycznym na rok 2017 – styl vintage jest aktualnie jednym z wiodących i popularnych

Najnowsze modele skórzanych torebek damskich w naszym sklepie to oczywiście propozycje najwyższej jakości polskich i włoskich producentów. Prosimy zauważyć, że produkty polskie są mniej-więcej 50% tańsze od importowanych! Aktualnie jeśli chodzi o torebki polskie ze skóry mamy w ofercie kilkadziesiąt modeli w różnej kolorystyce.

Polskie torebki skorzane 2017 http://torebki-damskie.eu/22-skorzane
Tanie skórzane polskiej produkcji torebki damskie na sezon 2017. Modele różnej wielkości, kilkadziesiąt wariantów do wyboru w naszym sklepie internetowym

Sezon 2017 rozpoczynamy od kilkunastu nowych modeli torebek włoskich. Wśród nich nowe wersje kolorystyczne znanych modeli i nowości designerów z Italii. Produkty te słyną ze swej niebanalnej stylistyki oraz wysokiej jakości przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Wystarczy sprawdzić w odpowiednim dziale naszego sklepu internetowego aby przekonać się, że nasze ceny są bardzo konkurencyjne.Wysyłka włoskich torebek zamówionych w sklepie Torebki-Damskie.eu – GRATIS!

Włoskie torebki 2017
Nowe modele torebek skórzanych produkcji włoskiej: kuferki, modele shopperbag, worki i eleganckie listonoszki z kolekcji na rok 2017

Wśród innych propozycji mamy dla Państwa również najnowsze markowe torebki damskie znanych projektantów sygnowane logo Monnari czy David Jones. Są to wysokiej jakości tanie modele w różnej kolorystyce. Łącznie w naszym sklepie aktualnie dostępnych jest ponad 300 torebek różnego charakteru. Jesteśmy pewni, że każda elegancka Pani znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy gorąco!

Torebki Monnari i David Jones z kolekcji 2017
Najnowsze modele Monnari i David Jones dostępne w sklepie Torebki-Damskie.eu – łącznie ponad 300 modeli w stałej ofercie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *