Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Duży wybór toreb z klapą

Jesień to czas, kiedy zaczynamy rozglądać się za torbą, która będzie spełniać kilka wymogów. Garderoba musi być cieplejsza – zaczynamy nosić kurtki i płaszcze. Dlatego też uchwyt torby (czy pasek) musi być na tyle długi, aby móc zawiesić ją na odziane w grubą garderobę ramię. Nie bez znaczenia jest też kolorystyka. W naszej nowej kolekcji pojawiły się najnowsze odcienie brązów, beżów, czerwieni oraz bordo, koloru granatowego i niebieskiego.

Wszystkie powyższe kryteria spełniają torby, które chcemy poniżej pokrótce zaprezentować. Są to modele z klapą, dostępne teraz w naszym sklepie internetowym w różnych rozmiarach i kolorach. Klapa chroni wnętrze przed przedostawaniem się do środka wilgoci – opady jesienią i zimą są niestety częste. Klapy w prezentowanych torbach przypinane są na magnetyczny zatrzask. Trzeba tutaj zaznaczyć, że oprócz tego mamy w każdym z modeli zamknięcie na suwak.

Torby z klapa nowa kolekcja
Prezentujemy nową kolekcję torebek damskich z klapą i długim paskiem. Dostępnych jest wiele odmian kolorystycznych i modelowych

W ofercie mamy zarówno modele wykonane ze skóry naturalnej jak i eko-skóry. Jeśli chodzi o ich wielkości to mamy w katalogu pełen zestaw: od małych, przez średnie aż po duże (mieszczące A4). Z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *