Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Torba o dwóch kształtach: może być teczką lub kuferkiem

Dzisiaj chcemy zaprezentować nowy, ciekawy model torby z kolekcji na przełom roku 2013 i 2014. Warty uwagi chociażby z powodu nowatorskiego, pomysłowego, praktycznego ale równocześnie wpływającego na design tej torby systemu. Łatwiej będzie wytłumaczyć to ilustrując zdjęciami tą koncepcję.

Torba może bowiem zmieniać kształt! Na górze znajdują się dwa paski, które możemy ze sobą spiąć. Robiąc to skracamy równocześnie górną krawędź torby, na bokach powstaje efektowna fałda i otrzymujemy modny kształt trapezu. Torebka przeistacza się z teczki w kuferek czy też worek (chociaż to określenie mniej pasuje do tego modelu – torba zrobiona jest z grubej, “mięsistej” imitacji skóry, bardzo miłej w dotyku, sztywnej).

Teczka damska - torba mieska, pojemna. Ozdobna charakterystyczna metalowa klamra w kształcie kokardy (pod nią znajduje się magnetyczne zapięcie)
Sztywna torba w kolorze brąz / khaki wpadający w beż. Stan rozłożony – czyli przyjmuje ona teraz kształt zbliżony do prostokąta (odwróconego rombu) teczki czy też torby miejskiej
Zamknięta torba - spięta pasami
Torba zamknięta i spięta paskami od góry. Widok od strony zamykania.
Torba spięta paskami - kolor khaki
Widok z przodu w stanie spiętym – kształt zmienia się
Czarna torba - kuferek
Dostępne są inne wersje kolorystyczne!
Wnętrze torby z kieszonkami i schowkami
Pojemne wnętrze zmieści również przedmioty formatu A4. W środku wystarczająca ilość wewnętrznych kieszeni

Model ten dostępny jest w naszym sklepie w czterech modnych kolorach (czarny, brąz-khaki-beż,ciemny brąz i szary/popielaty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *