Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Skórzane torebki produkcji polskiej – nowe propozycje w katalogu

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe propozycje. Aktualnie jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej kolekcji polskich torebek skórzanych. W sklepie możecie już oglądać kilka modeli w różnych wersjach kolorystycznych. Produkty te zostały wykonane ze skóry naturalnej, oferujemy kilka pięknych, modnych kolorów.Nasz katalog wzbogacony został o kilkanaście modeli. Są to uniwersalne torby średniej i dużej wielkości, które oferujemy w różnych kolorach. Są to produkty polskie, wykonane z krajowych skór licowych świetnie wyprawionych, charakteryzujących się pięknymi kolorami, wysoką jakością wykonania. Skóra, z której wykonano oferowane w naszym sklepie torby, jest odporna na wilgoć, wycieranie, codzienne użytkowanie nawet w trudnych warunkach. Szwy wykonano mocnymi specjalnymi nićmi. Akcesoria metalowe (klamry, sprzączki, zapięcia) oraz suwaki są wysokiej jakości, co gwarantuje dużą wytrzymałość.

Polskie torebki damskie ze skóry naturalnej
Zobacz nowe modele toreb skórzanych

Bardzo popularny i praktyczny model torebki i plecaka damskiego w jednym. Mieści on format A4, dostępny jest w wielu modnych kolorach, między innymi czarnym, brązowym, bordowym

W nowym dziale naszego sklepu znajdziecie pozostałe modele plecaków damskich: https://torebki-damskie.eu/28-plecaki-damskie

Czarna torebka damska i plecak w jednym
Czarna polska torebka ze skóry i plecak w jednym
Brązowa torebka damska z kieszeniami z przodu
Brązowa skórzana torebka polska w przystępnej cenie z 3 kieszeniami zewnętrznymi, na ramię/do ręki lub do przewieszenia
Plecako - torebka ze skóry w kolorze ecru
Wykonana ze skóry naturalnej w jasnym odcieniu koloru beżowego – kremowy / ecru – torebka i plecak damski w jednym w dobrej cenie

Zapraszamy do oglądania poszczególnych modeli. Polskie torebki skórzane oferowane w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych kolorach oraz szerokim wyborze wzorów. Kliknięcie w zdjęcie pozwoli przejść do strony ze szczegółami dotyczącymi danej torby i obejrzenie pozostałych zdjęć danego modelu.

Zdjęcia następnych modeli są w przygotowaniu, dlatego zapraszamy do częstego odwiedzania tej strony. Sukcesywnie będziemy uzupełniać kolekcję o nowe modele wyprodukowane w Polsce z polskich surowców. Warto zauważyć fakt, iż torebki te znakomicie sprawdzają się przez cały rok: zarówno w sezonie wiosenno – letnim jak i jesienno – zimowym. To uniwersalne projekty: zawsze modne i pasujące na każdą okazję.

Polskie torebki skórzane
Kompilacja zdjęć wszystkich aktualnie dostępnych w sklepie internetowym Torebki-Damskie.eu modeli i wersji kolorystycznych skórzanych toreb produkcji polskiej

3 replies on “Skórzane torebki produkcji polskiej – nowe propozycje w katalogu”

  • Polecam! To najtańsze torebki skórzane dostępne w tej chwili a jakość jest bardzo dobra – skóra jest bardzo trwała. Mam już kilka torebek ze sklepu Torebki-Damskie.eu i bardzo sobie chwalę tego sprzedawcę!

  • Jakie są ceny tych pięknych torebek? Czy rzeczywiście zrobione są z prawdziwej skóry? Na zdjęciach wyglądają ładnie, ale czy w rzeczywistości również?

    • Ceny zaczynają się od 119 zł (w promocji, która niedługo się skończy). Tak jak podajemy w artykule: zrobione są z NATURALNEJ skóry licowej (czyli prawdziwej, najlepszego gatunku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *