Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Piękna pikowana torba w 4 modnych kolorach

Oto jedna z naszych wspaniałych nowości na sezon jesienno-zimowy. Efektowna torebka w formie praktycznego pojemnego worka. Do wyboru jeden z czterech ładnych kolorów: uniwersalna czerń, piękna czerwień, modny odcień szarego oraz wersja ciemnogranatowa. Torba mieści format A4.

Model ma wymiary 40×35 cm, mieści format A4. Zastosowano w nim kilka ciekawych, podnoszących funkcjonalność rozwiązań. Przede wszystkim uchwyt ma średnią długość, umożliwiającą noszenie na ramieniu. Jest on odpinany – jeśli wolimy nosić torbę jak listonoszkę – nie ma problemu, gdyż długi pasek z regulacją dostarczany jest w zestawie. Zarówno uchwyt jak i pasek mogą być dopięte jednocześnie, gdyż na obu bokach umocowano specjalne klamry do dopięcia długiego paska.

Bok torby z klamra do dopiecia dlugiego paska
Na zdjęciu widzimy boczną kieszeń zewnętrzną z pionowym suwakiem, ozdobny wisiorek oraz klamrę do dopięcia długiego paska

Na powyższym zdjęciu widzimy również różnicę w fakturze użytej ekoskóry: przód jest pikowany gładki i miękki, bok sztywniejszy, matowy. Elementy metalowe są grafitowe. Widać też dbałość o każdy detal.

Wnętrze bardzo pomysłowo zorganizowane: 5 kieszeni, osobne na telefon, dwie z nich zamykane. Jest to bardzo pojemny model typu miejskiego. Do wyboru cztery kolory – jak już wcześniej wspomnieliśmy, torba jest dostępna w kolorze czerwonym, czarnym, szarym i granatowym.

Wspaniałe odcienie modnych kolorów - czerń, szary,czerwień oraz granat. Właśnie w takich barwach dostępny jest ten model
Wspaniałe odcienie modnych kolorów – czerń, szary,czerwień oraz granat. Właśnie w takich barwach dostępny jest ten model

Torba robi niesamowite wrażenie, wygląda bardzo efektownie – jest to jeden z tych modeli, który wspaniale sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym: ma szczelne zamykanie na suwak, można ją nosić na ramieniu nawet mając założony na sobie gruby płaszcz czy kurtkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *