Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Modne, niedrogie torebki z pieczątką

Stale poszerzamy naszą ofertę jesienno-zimową. Nowością w katalogu sklepu internetowego http://Torebki-Damskie.eu są kolejne modne kolory taniego modelu z ozdobną pieczątką z przodu. Jest to tania torebka na różne okazje, w ładnych kolorach z najnowszej kolekcji.

Projekt ten wyróżnia się swoim harmonijnym kształtem, uchwytem średniej długości oraz opcjonalnym długim paskiem dołączonym do zestawu (można go dopiąć i wtedy torebkę przewiesimy jak listonoszkę przez ramię).

Aktualnie mamy w ofercie odświeżoną wersję modelu na aktualny sezon. Poprawiona została jakość, w tym sezonie model produkowany jest z wysokiej jakości trwałej skóry ekologicznej. Torebka prezentuje się dzięki temu bardzo atrakcyjnie.

Aby lepiej zaprezentować wielkość tego modelu poniżej zdjęcie torebek w trzech różnych kolorach zaprezentowanych na naszej modelce 🙂 Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie Wam ocenić jak będzie się ona prezentować. Torebka ma wymiary 32 x 27 cm, uchwyt ma długość około 34 cm natomiast opcjonalny, dostarczony w zestawie dopinany długi pasek regulowany maksymalnie 120 cm. Wszystkie elementy z metalu są srebrne (mają taki kolor).

To oczywiście dopiero początek nowości przygotowanych już z myślą o okresie przedświątecznym. Przecież to już nie długo rozpocznie się gorączka świątecznych zakupów i w naszym sklepie internetowym jak zawsze znajdziecie wiele ciekawych pomysłów i inspiracji.

1 reply on “Modne, niedrogie torebki z pieczątką”

  • Kupiłam szarą, jest super. Kolor ładny, cena naprawdę dobra i w stosunku do jakości atrakcyjna. Polecam. Plusik za błyskawiczną dostawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *