Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Duży wybór białych torebek

Lato kalendarzowe tuż-tuż, a za oknem zawitało już to prawdziwe. Nie ma więc na co czekać – trzeba zaprezentować przynajmniej kilka produktów z kategorii Białe Torebki, jakich przybyło w ostatnim tygodniu w naszym katalogu.

Mamy do wyboru naprawdę sporo modeli w jasnych kolorach, które będą hitami tego lata. Mamy praktyczne, większe modele ale też sporo mniejszych tzw. raportówek i listonoszek. Wszystkie w jasnych odcieniach: bieli, ecru, beżu. W sumie kilkadziesiąt bardzo ładnych modeli. Przejdźmy do prezentacji poszczególnych modeli.

Biała duża torebka
Biała praktyczna pojemna torebka z elementami brązowymi, dwoma uchwytami i długim paskiem na ramię
Torebka z kieszonką
Zacznijmy od ceny tej super-torebki: kosztuje tylko 49.99 zł. Jest pojemna, na długim pasku z regulacją i wykonana jest w dwóch kolorach: beżowym oraz kakaowym/kawa z mlekiem. Z przodu charakterystyczna kieszonka
Torebka miętowa
Polska produkcja! Tak – ta torebka zielono-biała, lub jak kto woli – miętowo-biała została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Jest pojemna, na dwóch średniej długości uchwytach – możesz nosić ją w ręku lub na ramieniu! Aż dwie wielkie kieszenie wewnętrzne oraz bardzo dobra organizacja przestrzeni wewnątrz

Powyższy artykuł i zdjęcia pozwalają zapoznać się z ofertą, którą prezentowaliśmy niemal 10 lat temu w naszym sklepie internetowym na sezon letni. Poniżej aktualnie dostępne torebki w kolorze białym lub przewagą białego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *