Szybka realizacja w 24h
Zamówienia telefoniczne: 606164023

Torebki do pracy i do szkoły

Przygotowaliśmy nową kolekcję torebek z myślą o czynnych zawodowo czy uczących się Paniach. Prezentujemy tutaj modele duże, praktyczne, ale przede wszystkim stylowe i modne. Torebki, jakie będziemy używać w codziennym użytkowaniu muszą być pojemne i wygodne. Jeśli zakres cen, w jakich interesują Cię tego typu torebki to między 100 a 200 zł, to mamy sporo propozycji. Pełen wybór dużych toreb typu shopper bag wykonanych z najwyższej jakości skóry naturalnej i ekologicznej znajdziesz w naszym sklepie Torebki-Damskie.eu

Przypominamy, że duże torebki do pracy i szkoły oferowane w naszym sklepie internetowym możecie nabyć z rabatem korzystając ze specjalnych kodów rabatowych (znajdziecie je na naszym blogu). Zamawiający za kwotę 399 zł i wyższą nie uiszczają opłaty za wysyłkę towaru. Zapraszamy na zakupy – w naszym sklepie znajdziecie wiele więcej ciekawych ofert i promocji.

Skórzane shopperki włoskie
Duże shopperki skórzane włoskie

W kolekcji naszego sklepu duży wybór skórzanych torebek damskich w różnych wielkościach, fasonach i kolorach. Mamy w ofercie wyłącznie produkty polskie i włoskie. Zawsze znajdziecie u nas kolory aktualnie najbardziej poszukiwane.

Torebka skórzana polska w różnych kolorach
Polska skórzana torebka worek w promocji

Z dużych modeli oferujemy piękne shopperki oraz worki, które można nosić zarówno na ramieniu jak i jako listonoszkę (mają paski dopinane z regulacją długości)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *