Beżowo - czarny plecak damski w stylu vintage

DJDP18

Nowy produkt

Funkcjonalny i elegancki plecak damski mieszczący A4 o wymiarach 32x34 cm. Wykonany z efektownie wyglądającej, specjalnej, impregnowanej i usztywnionej kaletnicznej tkaniny w kolorze beżowym oraz skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Model zamykany suwakiem, z klapą z ozdobną sprzączką (klapa zapinana magnetycznym zatrzaskiem). Lekki, pojemny damski plecak w modnym stylu vintage.

Podobne produkty znajdziesz w kategoriach:

Duże miejskie
Czarne torebki
Beżowe torebki
Torby szkolne i młodzieżowe
Plecaki damskie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł

-20,00 zł

119,00 zł

Opis

Markowy plecak damski w bardzo eleganckim stylu vintage inspirowanym klasycznymi i ponadczasowymi wzorami. Model z rączką do podnoszenia oraz szelkami o szerokim zakresie regulacji. Połączenie beżowej tkaniny o bardzo efektownym splocie oraz czarnej skóry ekologicznej wygląda bardzo estetycznie i stylowo.

Z tyłu ten funkcjonalny plecak ma kieszeń zamykaną suwakiem. Pod klapą główne zamknięcie zamkiem błyskawicznym, wnętrze wykończone podszewką (2 kieszenie w środku). Spód, klapa, uchwyt wykonane ze skóry ekologicznej. Metalowe elementy srebrne. Na bokach w górnych narożnikach specjalne zatrzaski - ich odpięcie pozwala na lepszy dostęp do wnętrza i łatwiejsze wkładanie oraz wyjmowanie dużych przedmiotów.

Wymiary

Szerokość 32 cm
Wysokość 34 cm
Szerokość dna 12 cm
Ilość uchwytów 2 x 80 cm
Ilość zewnętrznych kieszeni 1
Ilość wewnętrznych kieszeni 2
Kolor beżowy / czarny
Surowiec tkanina / skóra ekologiczna

Produkty powiązane